Wyroby z beczek i drewna – Bieniasz Barrel

Mam na imię Piotr, moją pasją jest praca w drewnie. Staram się poświęcać temu co robię, wkładać w to całe serce, nie stosować półśrodków idąc na łatwiznę, stawiam na jakość wykonania, nie ilość. Tworzę produkty głównie z beczek dębowych, ale też częściowo ze starego drewna (więźb dachowych i stropów nawet kilkusetletnich), które udaje mi się znaleźć u właścicieli lokalnych, likwidowanych budynków.

Moje logo to ”Bieniasz Barrels” – 100% rękodzieło.

Staram się by każdy mój wyrób był zrobiony perfekcyjnie i z dobrych materiałów. Oferuję gotowe produkty z serii już wykonanych projektów, ale wykonuję także indywidualne projekty na życzenie klienta, aby stworzyć indywidualny i w pełni spersonalizowany produkt dla każdego, kto będzie miał pomysł na wyjątkowy wystrój swojego wnętrza.

Wykonuję: ławy, stoliki kawowe, tarasowe, barki z beczek otwarte i zamknięte, wieszaki, lampy stojące i wiszące, stojaki na wino w wielu wariantach, świeczniki małe i duże, tace, podstawki, lustra, i wiele innych…

Jeśli czegoś nie wymieniłem a masz jakiś plan, wzór, na swój wyjątkowy mebel lub drobiazg, proszę przedstaw mi go a ja postaram się to wykonać.

Polecam serdecznie swoje wyroby i zapraszam do kontaktu.

Bieniasz Piotr „Bieniasz Barrels” – Tel. +48 880 303 540

e-mail: bieniasz.barrels@wp.pl | Instagram: bieniasz_barrels_rekodzielo