Modułowe piwniczki TwojaPiwniczka.com

13

Niemożliwe stało się możliwe, piękne z pożytecznym zamknęliśmy pod jednym łukiem. Tu wielowiekowa tradycja spotyka się z nowoczesną technologią.” – mówi prezes firmy Cell-Tech Bartosz Przybyłko. Ma rację, autorskie modułowe konstrukcje pozwalają na budowę zachwycających spiżarek, funkcjonalnych piwniczek przydomowych, w których z powodzeniem można leżakować wino.

 

 

 TWOJAPIWNICZKA.COM – TECHOLOGIA

TwojaPiwniczka.com powstaje z modułów. Każdy z nich stanowi element, który następnie zostaje zespolony na zasadzie plastra miodu. Jest to innowacyjna technologia, którą firma zgłosiła do opatentowania jako Cell-Tech® (technologia komórkowa). Dzięki takiej konstrukcji uzyskujemy lekkie, ale wytrzymałe budowle. Piwniczka nie jest budowana z betonu, a dzięki innowacyjnemu podejściu produkty przechowywane utrzymują temperaturę, system bowiem wspiera hydro i termoizolację.

 

TWOJAPIWNICZKA.COM – MOŻLIWOŚCI

Firma Cell-Tech® realizuje piwniczki naziemne, czy też wkopane poniżej poziomu gruntu. Do wyboru mamy dwa rodzaje sklepienia, standardowe łukowe, ale także stylowe krzyżowe, zwane romańskim. Są to elementy bazowe, do których możemy dokładać kolejne moduły o głębokości 0,9 m. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i… powierzchnia działki. Prezes firmy kontynuuje:
„Słuchamy marzeń klienta, jego wyobrażeń o piwniczce. Wiemy, że budowla ma być nie tylko spiżarką, ale pięknym elementem zdobiącym przestrzeń na lata. Klient może widzieć w niej inspirację z podróży (styl śródziemnomorski) czy też wspomnienia z dzieciństwa (styl staropolski). Stąd mówimy o niej „Twoje trzecie miejsce”.

https://twojapiwniczka.com/czy-piwniczka-przydomowa-to-twoje-trzecie-miejsce/

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy i objaśnimy szczegóły techniczne, logistyczne i cenowe. Odpowiadamy na każde zapytanie w 24h. Kontakt do producenta:

Bartosz Przybyłko
mail: 
biuro@cell-tech.pl
tel.
+48 574 002 510

Więcej informacji na stronach: https://twojapiwniczka.com

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.