Piwniczki na wino w systemie PwK

13

Piwniczka w systemie PwK – Zamknięte łukowe konstrukcje zachwycają pięknem swojego wnętrza, uzyskanym poprzez wyłożenie wewnętrznej części pomieszczenia płytkami wybranymi przez zamawiającego. Dzięki konstrukcji z systemu PwK produkt utrzymuje temperaturę ok. 8˚C, stanowiąc równocześnie hydro- i termoizolację. Prezentowany produkt jest idealnym wykończeniem ogrodów, czy też szybkim pozyskaniem pomieszczenia. Proponowane rozwiązanie umożliwia wykonanie szczelnego pomieszczenia obok domu lub piwniczki wolno stojącej w ogrodzie. Na konstrukcje w systemie PwK nie jest wymagane pozwolenie, czy też projekty budowlane, a jedynie wcześniejsze zgłoszenie chęci budowy. Pozwala to na oddanie konstrukcji do użytku w zaledwie 5 dni od dostarczenia do zamawiającego.

 

20150626_073352

Konstrukcja w systemie PwK jest samonośna, nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, ani też tradycyjnych fundamentów (podłoże musi być tylko ustabilizowane), czy pozwoleń na budowę. System PwK jest technologią wytwarzania segmentów konstrukcyjnych w pianie poliuretanowej wlanej do geokraty. Konstrukcje w Systemie PwK wyprodukowane w fabryce są gotowe do montażu i jedyne, co pozostaje po dostarczeniu to skręcenie segmentów (istnieje możliwość samodzielnej instalacji produktu). Pozwala nam to w kilka dni postawić łukowe pomieszczenie (np. piwniczkę na wino)  zdolne wytrzymać nacisk  1, 5 t/m2. Zamknięta konstrukcja utrzymuje stałą, niską temperaturę we wnętrzu pomieszczenia przez cały rok, bez konieczności wkopywania jej w ziemię (choć można także częściowo lub całkowicie zagłębić ją w ziemi). Produkt jest bezpieczny dla środowiska i ekologiczny, a jednocześnie odporny na niebezpieczne grzyby, pleśnie czy gryzonie. Jest to polski wynalazek opatentowany i wykonany przez firmę Technologic Sp. z o.o.

_igp1410

Produkty w systemie PwK cechuje możliwość dostosowania w 100% do gustów zamawiającego. PwK w konstrukcjach jest rdzeniem, co pozwala na wykończenie produktu zgodnie z upodobaniami klienta (cegłą naturalna, płytkami cegłopodobnymi lub kamieniopodobnymi, deską, czy też imitacją betonu).

 

 

 

 

7Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów technicznych, logistycznych i cenowych.

Kontakt bezpośredni do producenta:

Bartosz Przybyłko mail: piwniczkipwk@gmail.com, tel. 574 002 510

Więcej informacji na stronach:

http://piwniczkipwk.pl
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.