Beczki z grawerem – klasa DELUX

Cena od 950,00 zł 

950 zł – beczka surowa, szlifowana, z jednym grawerem na deklu (możliwość wykonania dowolnego grawerunku wg zamówienia klienta – tylko na deklu),

950 zł beczka szlifowana, olejowana, malowane obręcze bez grawerunków,

1050 zł – beczka szlifowana, surowa z grawerami na deklu oraz z boku (kilka wzorów do wyboru),

1150 zł – beczka szlifowana, olejowana, malowane obręcze, 2 grawery – na deklu i z boku.

Klasa DELUX to produkt z najwyższej półki. Beczki wyglądają bardzo efektownie, mają szlifowane drewno i malowane lub czyszczone obręcze i dodatkowo wykonany piękny duży grawer winnicy lub producenta destylatu na deklu, droższe beczki są zabezpieczone specjalnym olejem a obręcze są malowane farbą kowalską. Można powiedzieć, że jest odrestaurowana na bardzo  elegancki stary gadżet, ponieważ widać że jest to używana beczka. Produkt kolekcjonerski, raczej do celów dekoracyjnych. Beczka może posiadać pękniętą klepkę.
UWAGA! Produkt nie zawsze jest dostępny dlatego prowadzimy wcześniejszą rezerwację beczek. Możliwość wykonania dowolnego grawerunku na deklu (czas realizacji do 14 dni).

Sprzedawane przez nas beczki mają najbardziej typowy wymiar i pojemność, charakterystyczny dla winiarstwa z południa Europy – Barrique (Bordeaux) 225 l (wysokość 95 cm, średnica max. 70 cm, średnica min. 56 cm).

Koszty transportu. Beczki są zbyt ciężkie i duże aby wysyłać je inaczej niż na paletach.
Na 1 palecie mieści się max. 4 szt. Koszty wysyłki 1 palety w dowolne miejsce Polski wyglądają następująco:

1 beczka – 180,00 zł (1 paleta 80 x 120 do 100 kg)          2 beczki – 210,00 zł (1 paleta 100 x 120 do 150 kg)
3 beczki – 240,00 zł (1 paleta 100 x 120 do 200 kg)         4 beczki – 240,00 zł (1 paleta 100 x 120 do 250 kg)

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

12 komentarzy »

 • Mariusz napisał(a):

  Witam ,
  Jestem zainteresowany zakupem beczki z kategorii De Luxe do ozdoby poddasza z klimatem.
  Zależy mi aby beczka była w kolorze ciemnym oraz miała wygrawerowane logo producenta.
  Proszę o przesłanie zdjęć aktualnej oferty z tej kategorii oraz wagi oferowanej beczki.
  Proszę o info kiedy można byłoby liczyć na dostawę.
  Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Mariusz Tabor.

 • Starebeczki napisał(a):

  Zdjęcia są aktualne. Wszystkie beczki które dostajemy są dokładnie takie same i nie ma sensu powielać tego przy każdej dostawie. Aktualnie nie mamy nic. Wszystko co było zamówione przez klientów zostało wysłane zaraz po dostawie. Jest lekki deficyt. Kolejna dostawa 29.09.2014 jest także rozdysponowana. Przyjmujemy zamówienia do realizacji na koniec października. Beczka waży ok. 50 kg. Mam 1 zarezerwowaną, ostatnią, w przyszłym tygodniu będę wiedział czy mogę ją sprzedać. Klient ma zdecydować czy bierze 11 czy 12 sztuk. Pozdrawiam

 • Konrad napisał(a):

  Witam,
  poszukuję beczki po czerwonym winie Malaga najlepiej w klasie A, lub A+, by jednak była wyraźnie nasycona aromatem wina. Chcę w nich przechowywać domowej roboty śliwowicę. Beczka musi mieć powyżej 100 litrów.

 • Starebeczki napisał(a):

  Przykro mi ale tak specyficznej oferty nie mamy i chyba mieć nie będziemy, bo winiarstwo w Polsce dopiero raczkuje. Zapotrzebowanie na tego typu produkty jest jeszcze znikome. Poza tym, beczki po porto, maladze czy maderze wymienia się co kilkadziesiąt lat a nie 3 czy 5 jak te, które my oferujemy. Wynika to ze specyfiki produkcji tych win. Nasze beczki są min. po czerwonym wytrawnym tempranillo i win z okolic francuskiego Cognac. Wszystkie są przesycone mocnym aromatem wina. Beczek po winie białym nie mamy w tej chwili. Są dużo droższe. Pozdrawiam.

 • Dorota napisał(a):

  Bom dia!
  Poszukuję beczek marek Grahams,Dow,Taylor,Sandeman oczyszczonych, na cele dekoracyjne.ewentualnie jakich marek sa Państwo w posiadaniu albo zamierzacie się Panstwo zaopatrzeć w najblizszym czasie. proszę o kontakt.Pozdrawiam

 • Starebeczki napisał(a):

  Marek win są tysiące. Beczki przez nas sprzedawane mają wygrawerowane logo producenta beczki a nie marki wina. Proszę zerknąć na zdjęcia beczek klasy A, B, C. Są tam też zdjęcia grawerów producentów. Np. Saury, Magrenan, Boutes, Taransaud, Sylwein,

 • Anna napisał(a):

  Witam, mam zapytanie o beczkę De Luxe. Kiedy będzie dostępna i czy należy wpłacić zaliczkę? Bardzo proszę o informację.
  Pozdrawiam
  Anna

 • Starebeczki napisał(a):

  Mamy jeszcze ostatnie sztuki. Wszystkie z napisem Ramos Pinto. Należy wpłacić całą kwotę wraz z kosztami dostawy. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu mailem, wysyłamy beczkę niezwłocznie.

 • Krzysztof napisał(a):

  Witam. Czy macie obecnie dostępne beczki po Porto, maderze, maladze lub opcjonalnie po słodkich winach czerwonych lub białych?

 • Starebeczki napisał(a):

  Nie mamy, są trudno dostępne i kosztują majątek. Polecam artykuł z naszej strony.
  http://starebeczki.pl/dlaczego-sprzedajemy-beczki-po-winie-czerwonym-wytrawnym/

 • Starebeczki napisał(a):

  Witam. Mam beczki 300 L po Maderze. Zapraszam.

 • Mike Skorupski napisał(a):

  Witam, chce zakupic beczke delux olejowana z grawerami na deklu i z boku. Czy maja Panstwo cos na stanie? Wysylka do Danii. Prosze o kontakt na emai.

  Interesuja mine tez stare swieczniki.

  Pozdrawiam,

  Mike