Beczki używane – klasa A+

Klasa A+ to produkt z wyższej półki. Są to beczki klasy A ale mają dodatkowo szlifowane drewno więc wyglądają jak nowe, jedynie po obręczach widać że są używane (można też zamówić obręcze malowane). Nie polecamy ich do przechowywania wina ponieważ podczas szlifowania zdejmowane są obręcze i mogą stracić szczelność. Produkt szczególnie polecany do celów dekoracyjnych (restauracji, pubów i wystrojów wnętrz).

Nasze dębowe beczki pochodzą z winnic we Francji, Portugalii, Austrii, Hiszpanii i Niemiec. Używane od 3 do 10 lat więc nie są to stare beczki. Jednak dla winiarzy z południa Europy beczki takie, które pracowały już najczęściej 3 lub 4 razy są zbyt wyeksploatowane (z garbników), aby dalej je używać. Wtedy trafiają na rynek wtórny czyli do nas.  Sprzedawane przez nas beczki mają najbardziej typowy wymiar i pojemność, charakterystyczny dla winiarstwa z południa Europy – Barrique (Bordeaux) 225 litrów (wysokość 95 cm, średnica max. 70 cm, średnica min. 52 cm)
Stan beczek klasy A+ jest bardzo dobry.  Idealne jako ozdoba pub’ów, restauracji, barów, na imprezy okolicznościowe, eventy i prezentacje. Beczki idealne także jako ozdoba w ogrodzie.

Beczki w 99% są po winie czerwonym wytrawnym. Wszystkie nasze dębowe beczki posiadają wspaniały aromat wina, czerwone przebarwienie od strony wewnętrznej na ok. 1 – 2 mm.

Koszty transportu. Beczki są zbyt ciężkie i duże aby wysyłać je inaczej niż na paletach.

Na 1 palecie mieści się max. 4 szt. Koszty wysyłki 1 palety w dowolne miejsce Polski znajdziesz TUTAJ.

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.